SAKRALNA ENERGIA

SAKRALNA ENERGIA jest kompilacją wszystkich dostępnych systemów szkolenia duchowego – dawnych i współczesnych. Rozpoznaje wszystkie formy manifestacji wyższej świadomości, które zawierają wszelkie informacje o naszej fizycznej rzeczywistości i miejscu człowieka w nim.

Wszystko, co w naszej rzeczywistości dotyczy manifestacji materialnej świata, pochodzi od Stwórcy. Ta sakralna energia wibruje przy różnych częstotliwościach. Wszystkie jej przejawy są zawarte w obrazach wszechświata, galaktyk, systemów gwiazd, planet, lasów, mórz, rzek, gór, ludzi, zwierząt, ptaków itd.

Operator, który pracuje metodą Sakralnej Energii, przechodzi przez ogromną ilość energii duchowej, staje się przedstawicielem wyższego umysłu, tu na Ziemi. Energie, które są stosowane w Sakralnej Kosmologii, są tak wysokie, silne i skuteczne, że przekształcają macierz na ludzkim subatomowym poziomie, przekształcając osłabione komórki w zdrowe. Przemiany te są wykonywane przez wyższy umysł, poprzez  transmisję wyższych wymiarów energii.

SAKRALNA ENERGIA różni się od innych metod kompletnością i mocą oddziaływania – każdy blok, a jest ich dziewięć, obejmuje ponad 100 kanałów i pracuje na przypisanych mu obszarach. Poszczególne bloki pełnią wszystkie możliwe funkcje: ochronne, oczyszczające, uzdrawiające, niszczące negatywne powiązania, dające szczęście, powodzenie w biznesie, szczęście rodzinne, odpowiadające za rewitalizację organizmu, odmładzanie i pracę na DNA, oczyszczanie zwierząt, oczyszczanie biur, mieszkań itp.

Pracując z SAKRALNĄ ENERGIĄ transmutujemy energię miejsca, w którym nastąpiło zaburzenie karmy klienta, łącząc tę energię z jednym ze świętych miejsc na Ziemi i w ten sposób uzdrawiamy klienta. W trakcie połączenia, każdy ośrodek energii ze świętego miejsca rezonuje z eterycznym, astralnym i duchowym ciałem. Operator jest zatem potężnym dostawcą energii, dzięki rozwijaniu swoich umiejętności, operator może bezpośrednio otrzymać wszelkie informacje i pomóc z wyższego dostępu granic wszechświata.

Stopniowe wieloetapowe inicjacje w energie SEN są ważne dla dostarczenia szczegółowych informacji, niemożliwych do przekazania w kilku słowach.

Nazwy kanałów oraz zakres działania – jest to tylko zewnętrzna strona bloku, jaki podaje się podczas inicjacji. Dla jednych będzie to tylko prosty kanał, ledwo co wnoszący w jego rozwój, a dla innych stanowić będzie wielowymiarowe duchowe połączenie na wszystkich poziomach świadomości i podświadomości. Te częstotliwości mogą nie być dostępne dla każdego. Wymagają maksymalnej pokory wobec wszechświata i narzędzi, którymi osoba po inicjacji będzie mogła pracować.

SEN jest podzielony na kilka portali energetycznych:

Poziom Mistrza obejmujący:

I – portal uzdrawiający

II – portal kosmetyczny

III – portal przyrodniczy

IV – portal duchów słońca i ognia

V – portal sakralny

Poziom Magistra, na który składają się:

VI – portal duchowy

VII – portal zoroastryzmu

VIII – częstotliwości bojowe i obronne

IX – DNA