ZOASTRYZM

KLASYCZNE MOŻLIWOŚCI CZĘSTOTLIWOŚCI ZOASTRYZMU

1. Mitra jest potężną, uniwersalną częstotliwością. Działa we wszystkich kierunkach, zarówno dla decyzji konkretnych pytań i problemów, jak i dla tworzenia porządku, uczciwości, sprawiedliwości. Promuje rozwój woli, intelektu, intencji i świadomości.

2. Humo, częstotliwość Bogini Szczęścia. Ten legendarny ptak zdobył sławę jako symbol ocalenia władzy, szlachetności i bezinteresowności. Energia przejścia od ciemności do światła, od niewiedzy do wiedzy, od niezdolności do umiejętności. Ta energia uczy nas pokonywania samych siebie, naszych lęków, negatywnych myśli, przeciwności losu, doświadczeń, zamieniając je w energię dobrego samopoczucia i dobrobytu, energię radości i piękna, harmonii i szczęścia.

3. Hubby Bogini Wody. Tworzy energię głębokiej przemiany, poprawia interakcję z waszym Wyższym Ja, przekazuje informacje o wydarzeniach, które mają miejsce. Zmywa wszystkie przeszkody na Twojej drodze, zabierając ze sobą przemianę i zmiany na lepsze.

4. Mitrich jest bogiem wojny. Energia mocy, wygnanie, koncentracja w atakach demonów i ciemnych sił. Może być wykorzystywany do usuwania wszelkich negatywnych skutków związanych z zasiedlaniem podmiotów z niższych światów, zachowań obsesyjnych, zombie.

5. Anahita jest boginią płodności, obfitości i miłości. Przyciąga szczęście, dobrobyt i pokój w Twoim domu.

6. Jedine - częstotliwość, która pokrywa Cię swoją energią ze wszystkich bezbronnych stron, pozwalając Ci uwolnić się od strachu przed własną i zewnętrzną rzeczywistością. Może być używany jako obrona we wszystkich atakach. Daje siłę świadomości, przywraca Cię do prawdziwego chronionego czasu podczas zasłony astralnego przełomu (kiedy człowiek jest w świecie astralnym i nie może go kontrolować). Zwalnia z lęków związanych zarówno ze światem astralnym, jak i wszelkimi innymi stanami nieświadomości. Poprawia stan świadomości, daje pewność siebie, kieruje do właściwych decyzji, przywraca siły osobiste.

7. Mah - Bóstwo księżyca. Pomaga leczyć choroby dziecięce i choroby osób starszych, pozbywa się bezsenności. Łagodzi stany w czasie depresji, bólu głowy, pomaga przy lunatykowaniu. Przyczynia się do ujawnienia ukrytych zdolności, intuicji, jasnowidzenia, postrzegania tajemnic świata, wzmacnia ducha poprzez świadomość ciemnej strony zjawisk, w jego harmonijnym postrzeganiu i znajomości praw wszechświata. Dostarcza kobiecej energii, która sprzyja relaksowi i medytacji. Pomaga w podróżach astralnych, świadomych snach. Stosuje się ją w wiedzy o cielesnym ciele, odbiorze informacji o ciekawych pytaniach. Poprzez zwiększanie świadomości i budzenie cech intuicyjnych, dobrze działa z podświadomością, co pomaga w rozwiązywaniu wewnętrznych barier, ograniczeń, negatywnych programów, lęków.

8. Daene to Święty Ogień. Szybka siła ognia jest wykorzystywana do oczyszczania domów, pomieszczeń, obiektów i terytoriów. Uwolnienia od starych, przestarzałych programów, pomagają oczyścić istotę niższego rzędu. Daje to również wgląd w przyczyny Twoich kłopotów, jeśli jesteś gotów zaakceptować informacje. Pomaga ujawnić nowe perspektywy, poprzez uwolnienie się od gniewu, irytacji, zazdrości, agresji, niezrozumienia z Twojej strony, jak również ze strony sprawcy. Zrywa wszystko, co ciemne, uwalniając przestrzeń dla dalszych pozytywnych działań.

10. Sraush - (kult zmarłych), częstotliwość wykorzystywana jest do egzorcyzmowania różnych bytów energetycznych niższego świata, duchów, celników, poltergeist, pomaga usunąć negatywne oddziaływanie tych bytów na osobę, a także na domy i pomieszczenia. Stosuje się go w przypadku ekstremalnej konieczności.

11. Ariman jest Bogiem ciemności i zła. Zoroastryzm ma również ciemne spektrum częstotliwości, które reprezentuje ta częstotliwość. Można go używać do ekstremalnej samoobrony, nie częściej niż raz w roku i na krótki okres czasu, po czym można go przywrócić. Nie zaleca się stosowania częstotliwości Arimana, ponieważ energia i częstotliwości operatora mogą być poważnie zniekształcone i mogą być bardzo negatywne, również w odniesieniu do operatora. Dostosowanie do tej częstotliwości oraz do częstotliwości Sraush jest opcjonalne i może być przeprowadzone tylko po pełnej inicjacji.