Nazywam się Kinga Ciecharowska i z ogromną dumą reprezentuję moje autorskie marki COSMOMASSAGE® i Kosmoenergetyka®, a także prowadzę certyfikowane gabinety Centrum Ajna®. Moja podróż w dziedzinie medycyny komplementarnej rozpoczęła się ponad 30 lat temu, kiedy to podjęłam decyzję o kierunku mojej kariery zawodowej. Od tamtego czasu, z pasją i determinacją poświęciłam się ulepszaniu życia zarówno na poziomie osobistym, jak i zawodowym, wierząc, że każdy z nas może osiągnąć pełnię swojego potencjału.

Moje doświadczenie w tej dziedzinie jest bogate i różnorodne. Przez te lata przeprowadziłam ponad 18,000 godzin terapii, przekazałam wiedzę w ramach ponad 45,000 godzin szkoleniowych, a ponad 390 osób przygotowałam do uzyskania tytułu Mistrza w poszczególnych blokach energetycznych. Te liczby świadczą o moim głębokim zaangażowaniu i oddaniu pracy, którą wykonuję z miłością i pasją.

Moja praca jest dla mnie czymś więcej niż tylko zawodem – to moja życiowa droga i sposób na realizację mojego wewnętrznego potencjału. Podstawą mojej filozofii jest przekonanie, że wszystko wokół nas, zarówno materialne, jak i niematerialne, jest energią. Kluczowe jest dla mnie także zrozumienie i stosowanie zasad czystości energii oraz czystości intencji.

Harmonia z energią wszechświata, z samym sobą oraz budowanie pozytywnych relacji z klientami i uczniami są dla mnie najważniejsze w mojej codziennej pracy. Wierzę, że dzięki temu, każda osoba, która przekracza próg mojego gabinetu, może doświadczyć głębokiej transformacji i wzrostu na wielu poziomach.

Serdecznie zapraszam Cię, abyś dołączył(a) do mnie w tej niezwykłej podróży ku lepszemu życiu, pełnemu harmonii i głębokiego zrozumienia siebie oraz otaczającego nas świata. Razem możemy odkryć, jak wspaniałe zmiany są możliwe, gdy poświęcamy czas na rozwój osobisty i zawodowy.

Zapraszam serdecznie do współpracy!

Kinga Ciecharowska