„Bądź zdrowy i ciesz się życiem”.

Jestem Magistrem Progresorem Kosmoenergetyki Klasycznej z dodatkowymi blokami, Jasnowidzem i Uzdrowicielem.

Od prawie 30 lat pracuję z ludźmi. Na swojej drodze spotkałam tysiące osób, którym już pomogłam. Najpierw zarządzałam ludźmi, doradzałam, prowadziłam wykłady i szkolenia, byłam trenerem. W pewnym momencie życia spotkałam osoby, które pomogły mi ukierunkować moje wrodzone talenty i predyspozycje. Zaczęłam uczyć się od najlepszych rosyjskich mistrzów i szybko krystalizować moją wizję wspierania i pomocy ludziom. Od 1994 roku prowadzę własną działalność gospodarczą, a od ponad 15 lat, z sukcesem, prowadzę Centrum AJNA w Poznaniu.

Urodziłam się ze świadomością celu mojego życia. Wiedziałam, że przyszłam na świat po to, by pomagać ludziom. Widziałam w ludziach brak harmonii, który uniemożliwiał im szczęśliwe życie. Było dla mnie jasne, że nieudane relacje międzyludzkie i nieumiejętność znalezienia satysfakcjonującej drogi wynikają z wpojonych nam wzorców, zaburzających duchową równowagę. Nurtowało mnie pytanie, dlaczego ludzie chorują i odchodzą i pragnęłam znaleźć rozwiązanie tego problemu.

Moja praca jest moją życiową drogą i realizacją potencjału, którym zostałam obdarzona. Jestem całkowicie poświęcona temu, co robię. W pracy liczy się dla mnie, przede wszystkim, harmonia. Harmonia z energią wszechświata, z samą sobą i w relacjach z moim klientem. Podstawą mojej pracy jest także koncepcja, że wszystko, co nas otacza jest energią zmaterializowaną lub taką, która może być zmaterializowana. Równie ważne jest, dla mnie, rozumienie zasad czystości energii i czystości intencji.

Założenie pracy z klientem to oczyszczenie przeszłości i transformacja teraźniejszości, w celu otworzenia harmonijnej przyszłości, pozbawionej obecnych i przyszłych problemów we wszystkich obszarach egzystencji. Terapię opieram na rozmowie oraz na pracy z kanałami energoinformacyjnymi z różnych poziomów. Kieruję się wiedzą psychologiczną i wieloletnim doświadczeniem w pracy z klientami, ale też, jako doświadczony terapeuta i jasnowidz, uzyskuję informacje z najwyższych poziomów. Klienci, którzy szczerze chcą pracować ze mną, w bardzo krótkim czasie zmieniają swoją świadomość i podświadomość, niezależnie od swojego wieku.

Podczas mojej pracy z klientem – przekształca się otoczenie klienta oraz on sam. Praca nad przekształceniem siebie i swojego życia nie zawsze jest łatwa i przyjemna. Czasem musimy ponieść stratę, aby uzyskać wyznaczony cel.

Z klientami pracuję osobiście w Centrum AJNA, fantomowo na odległość lub poprzez Skype.

Prowadzę wykłady i warsztaty tematyczne dla każdego, kto jest zainteresowany tematyką energii i jej wykorzystania dla poprawy zdrowia i życia, dla znalezienia równowagi, dobrobytu, satysfakcji i komfortu.

Prowadzę Akademie Bloków: Kosmoenergetyka, Hutta, Kosmologia, Tauregia Maya, Runy. Podczas wykładów, ćwiczeń i warsztatów uczniowie dowiadują się jak wykorzystywać kanały poszczególnych bloków do polepszenia życia swojego oraz innych.

Należę do poznańskiego Cechu Bioenergoterapeutów, Radiestetów i innych rzemiosł paramedycznych oraz do Wielkopolskiego Stowarzyszenia Terapii Naturalnej.

Serdecznie zapraszam,