4 BLOK

Historia zdobywania tej wiedzy komuś wyda się nierealna, ale dla praktyka kosmoenergetyki cuda to codzienność, chociaż ten przypadek może zaskoczyć nawet doświadczonych. Ponadto mówimy o praktykach witalnej energii leczniczej, które mogą zaskoczyć wielu swoim efektem.

Te energie planetarnej syntezy skutecznie strukturyzują pole mistrza i wszystkie zachodzące w nim procesy syntezy. Są to efektywne klucze do zdalnego przesyłania energii, z wydajnością wyższą niż w pracy bezpośredniej, w tym transmisji struktur syntezy, takich jak perła i pole Magistra na odległość. Tej samej techniki można użyć do uzdrawiania na odległość, do ustawienia tych struktur syntezy w celach leczniczych.

Interakcja z częstotliwościami klasycznej kosmoenergetyki wynosi 100%, dzieje się tak, jakby dobry magister pracował, częstotliwości są wzmacniane przez nagromadzone pole syntezy, ale tutaj efekt ten uzyskuje się dzięki energiom syntezy planetarnej.  Taka praca daje dobry wynik, a transmisja zdalna jest normą naszych czasów.

Efekt wzmocnienia podczas pracy na odległość występuje z kilku powodów. Jest to brak interakcji zewnętrznych, takich jak mielenie pól, czyli wyrównanie rezonansów, nieuchronna utrata energii, a co ważne przy bliskich rezonansach pól efekt jest znacznie wygładzony podczas transmisji. Wręcz przeciwnie, przy transmisji na odległość jest wzmacniana.

Przypuśćmy, że magister pracuje ze swojego kręgu doświadczeń lub z miejsca mocy na odległość, jego pacjent znajduje się w szpitalu w strefie wypisu i nadal ma niskie wibracje. A w tym przypadku efekt pracy jest niesamowity. Warto zwrócić uwagę na czynnik wiary, który wzmacnia transmisja na odległość, kiedy człowiek uzyskuje tak dobry efekt.

Synteza podczas pracy 4 bloku jest aktywowana w zupełnie nietypowy sposób, jakby nastąpił zastrzyk energii z zewnątrz, nadmiarze energia często odbierana jest jako lepka, ciepła masa rozchodząca się po ciele. W ten sposób synteza jest niezwykle aktywowana na poziomie różnych czakr, ale przewaga to 5 i 6, rzadziej 4 i 2.

Ogólnie rzecz biorąc, wiele z tych energii przyszło jakby na zamówienie, wiele energii z 4 bloku rozwiązuje pilne problemy kosmoenergetyki. Na przykład pracuj nad rodzajem w zupełnie nietypowy sposób, blokując nadmierną syntezę i wypompowując popiół po pracy pracuj z równoległymi światami, niektóre klucze są aktywne na Górze Vottovaara w Karelii. Nawiasem mówiąc, samo doświadczenie zmiany rzeczywistości - daje znaczącą lekcję. Bardzo często jest to skuteczny sposób rozwiązywania problemów w umyśle, po prostu poprzez zmianę percepcji. Przecież tam, w tamtym świecie, te problemy nie istnieją.