Blog

energetyka człowieka

ALKOHOL I ENERGIA LUDZKA

Nie ma takiego organu ludzkiego ciała, który nie ucierpiałby w wyniku zażywania narkotyków, w tym alkoholu. Ale każdy z nas to nie tylko zestaw narządów – Esencja osoby ma wielopoziomową strukturę, a leki prowadzą do zniszczenia tych struktur.

Lekarze nazywali zewnętrzną manifestację tego procesu „białymi tremensami” …

Czytaj więcej

Kosmoenergetyka

WEDYJSKIE ZASADY SUKCESU

1. Bycie sobą i robienie tego, co się kocha. Kiedy człowiek gra rolę kogoś i nie zajmuje miejsca, które miał zająć, zaczyna cierpieć..

2. Nie myśl o wyniku, ciesz się procesem. Może nie osiągniesz od razu tego, co chcesz, ale zmierzając do celu stale i wytrwale, a co najważniejsze, ciesząc się jego pracą, na pewno osiągniesz rezultaty. Ludzie wokół ciebie będą cię oceniać tylko po obecności przysłowiowego wyniku, zignoruj go i kontynuuj swoją pracę.

Czytaj więcej

Bez kategorii

CZWARTY STAN SKUPIENIA WODY

Czwarty stan skupienia wody – eureka zachodniej nauki czy dawno odkryta prawda? O co tu naprawdę chodzi?

Oddziaływanie pola magnetycznego na wodę pod względem fizycznym jest zbliżone do efektu stopniałej wody. Przez długi czas uważano, że mechanizm tego oddziaływania jest dosyć prosty: w polu magnetycznym zachodzi uporządkowanie struktury wody, t.j. dipole wody układają się wzdłuż linii pola magnetycznego.

Czytaj więcej

energetyka człowieka

OZNAKI ŚWIADCZĄCE O TYM, ŻE TWOJE ZDJĘCIE JEST OBLEGANE…

Jak czuje się osoba przesłuchiwana przez magów?

Kiedy stajesz się obiektem czyjegoś zainteresowania, łatwo możesz paść ofiarą wróżbiarstwa, wróżenia z fusów i oczywiście magii. Na przykład: jesteś żoną, a kochanka twojego męża chce wiedzieć, kiedy on cię zostawi. A może pniesz się po szczeblach kariery, a koleżanka z następnego działu chce wiedzieć, kiedy wreszcie odejdziesz. A może teściowa nienawidzi cię tak bardzo, że myśli, iż zrobiłeś jej synowi rytuał magiczny, i biega do żon kobiet, aby usłyszeć potwierdzenie swoich obaw? A co, jeśli ci ludzie nie tylko są tobą zainteresowani, ale próbują na tobie odczyniać czary?

Czytaj więcej

energetyka człowieka

TECHNIKI NATYCHMIASTOWEJ SAMOOPIEKI ENERGETYCZNEJ

Istnieją sytuacje, w których człowiek jest zagrożony negatywnym wpływem energii od innych ludzi, z którymi ma kontakt. Skandale, kłótnie, nieprzyjemne rozmowy, przekleństwa rzucane w twarz. W takich momentach człowiek może otrzymać taką dawkę negatywnej energii, że może się to odbić pogorszeniem stanu zdrowia, utratą sił, w niektórych przypadkach rozwinąć się w poważne problemy z systemem energetycznym.

Czytaj więcej

Podświadomość

PRAWO PRZYCIĄGANIA

WSKAZÓWKI, JAK SPRAWIĆ, BY PRAWO PRZYCIĄGANIA PRACOWAŁO DLA CIEBIE.

Ty prawdopodobnie już słyszałeś o prawie przyciągania. Wiele osób twierdzi, że o wiele łatwiej jest o tym mówić, niż sprawić, by to działało. To nie jest prawda! Jeśli wyniki nie pojawiają się tak szybko, jak byś chciał, te 7 wskazówek pomoże Ci:

1. POZYTYWNE NASTAWIENIE – Pozytywne nastawienie do życia pomoże Ci o wiele bardziej w osiągnięciu Twoich celów niż negatywne. To jest bardzo ważne, aby ciągle wybierać pozytywne myśli i w ten sposób przyciągać pozytywne zjawiska do swojego życia.

Czytaj więcej

Podświadomość

DLACZEGO NALEŻY OCZYSZCZAĆ UMYSŁ PODŚWIADOMY?

Każdy z nas zdaje sobie sprawę z istnienia nieświadomości w człowieku. Podświadomy umysł ma potężny wpływ na całe nasze życie.

Rzeczywiście, naukowcy odkryli, że podświadomy umysł kontroluje wszystkie aspekty ludzkiego życia. Jest odpowiedzialny za jego zdrowie, daje mu status społeczny, życie osobiste, rodzinę, edukację, pracę.

Jak to się dzieje?

Czytaj więcej

bilans energetyczny energetyka człowieka

PRAWO BILANSU ENERGETYCZNEGO

Najważniejsze zasady wynikające z tego prawa to:
1. Twoje działania powinny być zrównoważone energią.
2. Dawanie lub branie za dużo nigdy nie jest korzystne.
3. Nie próbuj na siłę uszczęśliwiać ludzi, którzy o to nie poprosili.
4. Za wszystko co otrzymałeś za darmo, trzeba zapłacić.
5. Niczego nie pożyczaj.
6. Bez względu na wszystko, wszystkie długi muszą zostać spłacone.

Czytaj więcej

wampiryzm

WAMPIRYZM ENERGETYCZNY

Pierwszy rodzaj wampiryzmu energetycznego nazywany jest wampiryzmem słonecznym, lub „wampiryzmem twórczym”. Taka osoba ma tendencję do wymyślania czegoś, co może wywołać silne zakłopotanie lub strach u innych. Musi wykazać się pewną sztuką, uchwycić odpowiedni moment, aby w jakiś sposób zaszkodzić swojemu „darczyńcy”. Na przykład, podczas publicznego wystąpienia, może podejść do niego i powiedzieć mu do ucha, ale tak, żeby wszyscy słyszeli: „Twoja mucha jest otwarta…”. Oczywiście, spowodowałoby to wielkie zakłopotanie, prowadząc do nieuchronnej utraty energii.

Czytaj więcej

Zwierzęta

ŚWIAT ZWIERZĄT

Każde zwierzę stanowi bramę do niezwykłego świata ludzkiego ducha.

Świat zwierząt może nas wiele nauczyć. Możemy zaobserwować ich mądrość, współczucie, troskę czy przyjaźń. Niektóre zwierzęta są specjalistami w sztuce przetrwania i adaptacji. Niektóre nigdy nie chorują na raka. Niektóre są znakomitymi wychowawcami i opiekunami. A jeszcze inne ucieleśniają siłę i odwagę.

Czytaj więcej