Blog

Podróże eteryczne

PODRÓŻE ETERYCZNE

W nocy, podczas gdy twoje ciało fizyczne śpi, twoja dusza ma okazje podróżować w ciele eterycznym do siedzib duchowych. Te siedziby są również nazywane uniwersytetami ducha. Podczas tych wizyt twoje dusza ma bezpośredni kontakt z istotami światła takimi jak, np. wniebowstąpieni mistrzowie czy anioły. Udzielają oni nauk w konkretnych dziedzinach i pomagają przygotować się na wyzwania następnego dnia.

Czytaj więcej

Karma

KARMA WRACA

Zdarza nam się mylnie sądzić, że naszym życiem kieruje los lub przeznaczenie. W rzeczywistości to my sami każdego dnia podejmujemy decyzje o naszych przyszłych losach. Zostaliśmy obdarzeni wolną wolą i wolnością wyboru naszego postępowania w danych okolicznościach. Zatem jak to wszystko odnieść do zjawiska karmy?

Czytaj więcej

Miłość

RODZAJE MIŁOŚCI

Którą miłość wybierasz?

Istnieją dwa różne wyobrażenia o tym, co zwykliśmy nazywać miłością. Miłość może być pełna oczekiwań i nastawiona na branie, jak również może nieść wyzwolenie i być nastawiona na dawanie. Charakterystyczne dla pierwszego typu, czyli tzn. miłości „biorącej” są uczucia gniewu, zazdrości czy przywiązania, miłość „dająca” natomiast opiera się na współczuciu, równości i pełni.

Czytaj więcej

ochrona

ZADBAJ O OCHRONĘ

Każdego dnia przebywamy wśród innych ludzi, przez co jesteśmy narażeni na ich oddziaływanie. Często nie mamy świadomości, którzy ludzie mogą być dla nas toksyczni, ale zdarza nam się w obecności niektórych osób odczuwać ból głowy czy nagłe pogorszenie samopoczucia. To są właśnie wyraźne sygnały, że dana osoba może w sposób negatywny na nas wpływać. Warto jest zadbać o ochronę swojej przestrzeni osobistej, by zachować siłę i równowagę wewnętrzną. Istnieją metody, które pomogą skutecznie nas ochronić, żebyśmy bez względu na zaistniałą sytuację mogli czuć się bezpiecznie.

Czytaj więcej

Karma

ROZPOZNAJ RELACJE KARMICZNĄ

Rozpoznaj relacje karmiczną

Karma jest formą energii, która towarzyszy nam od narodzin aż do śmierci i ma znaczący wpływ na nasze życie. Mamy do czynienia z dobrą, negatywną lub złą karmę, w zależności od naszych wcześniejszych działań. W odniesieniu do relacji karmę z daną osobą możemy rozpoznać już od pierwszych chwil znajomości. Jeżeli będziemy uważni na nasze odczucia i myśli, to już przy pierwszym kontakcie rozpoznamy czy mamy negatywny, obojętny lub dobry stosunek do osoby, co określa istniejąca między wami karmę. Zdarza się tak, że poznajemy osobę, która wydaje nam się dziwnie znajoma, zastanawiamy się nawet, gdzie mogliśmy ją wcześniej spotkać. Prawdopodobne jest, że ta osoba również zachodzi w głowę, skąd możecie się znać. Mogą temu towarzyszyć silne emocje pozytywne lub negatywne, być może jakieś bliżej niezrozumiałe dla nas urywki wspomnień, których pochodzenie może mieć źródło nawet w przeszłych wcieleniach. Od pierwszych chwil czujemy ogromną sympatię lub wręcz odwrotnie, dużą niechęć. Takie zjawiska są typowe dla relacji karmicznych.

Czytaj więcej

Aura

AURA

AURA

Aura jest subtelnym polem energii, które otacza każdą żywą istot. Stanowi źródło informacji o naszym zdrowiu fizycznym i psychicznym, a także niesie wiedzę o poziomie rozwoju duszy danego człowieka. Ukazuje prawdę o nas samych i jest kluczem do głębszego poznania własnej istoty. Odzwierciedla myśli, uczucia i głębokie pragnienia oraz ukazuje nam istniejące dysharmonie. Jeżeli w życiu doświadczamy niepowodzeń, chorób czy innych negatywizmów, to w aurze będą one widoczne na długo przed pojawieniem się ich na planie fizycznym. Wgląd w aurę jest w stanie uchronić nas przed doświadczaniem tych niesprzyjających okoliczności w życiu. Różne warstwy auryczne niosą za sobą inny rodzaj informacji.

Czytaj więcej

Kosmoenergetyka

KOSMOENERGETYKA W KONTEKŚCIE ZWIĄZKÓW UCZUCIOWYCH

KOSMOENERGETYKA W KONTEKŚCIE ZWIĄZKÓW UCZUCIOWYCH

Kosmoenergetyka jest najstarszą na świecie mądrością duchową dającą nam prawdy niezbędne do prawidłowego wzrostu naszej duszy. W znaczeniu dosłownym oznacza „kosmiczna energia” co bezpośrednio odnosi się do jej założeń. Kosmoenergetyka uczy nas poprzez swoje narzędzia otrzymywania od życia spełnienia, szczęścia i miłości. Wszystkiego tego, co jest człowiekowi drogie i co ma wartość najwyższą. Te wspaniałości dostępne są dla człowieka, który pojął oraz praktykuje te cenną wiedzę w życiu, co wiąże się zawsze z pracą nad swoim rozwojem duchowym.

Czytaj więcej

Kobieta

JAKA JEST SIŁA KOBIECYCH WŁOSÓW

JAKA JEST SIŁA KOBIECYCH WŁOSÓW

Piękne włosy nie tylko zdobią i nadają kobiecości swoim właścicielkom, ale także przyciągają szczęście i powodzenie.
Kobiety przywiązują bardzo dużą wagę do wyglądu, szczególnie do włosów. W rzeczywistości włosy damskie to nie tylko ozdoba. Ukrywają w sobie specjalną moc i wpływają na energię płci pięknej. Wybierając fryzurę, wiele kobiet polega na osobistych preferencjach i trendach w modzie, ale czasami niewłaściwa fryzura i zmiana koloru włosów może negatywnie wpływać na życie kobiet.

Czytaj więcej

Oczyszczanie energetyczne

MAŁY PRZEWODNIK OCZYSZCZANIA ENERGII DOMOWEJ

OCZYŚĆ ENERGETYCZNIE SIEBIE I SWOJE MIESZKANIE

Każda popsuta rzecz w twoim domu jest informacją do wszechświata, że i w twoim życiu coś działo się nie tak jak trzeba. Twój świadomy umysł już dawno przestał zauważać obluzowane zawiasy w drzwiach szafki, popsuty mikser, cieknący kran czy obdartą tapetę na ścianie, ale dla podświadomości jest to jawny brak poszanowania siebie. Stosunek, jaki okazujesz swojemu domowi odzwierciedla Twój stosunek do samego siebie. Tolerując te wadliwe przedmioty, dajesz przyzwolenie by np. znajomi, partner/ka, szef, przyjaciółka/przyjaciele traktowali Cię gorzej.
Ale jest na to lekarstwo. Zastanów się, gdzie i dlaczego w twoim domu zwykle panuje bałagan?

Czytaj więcej

Relacje międzyludzkie

JAK UZDROWIĆ RELACJE MIĘDZYLUDZKIE I PRZYWRÓCIĆ SIŁY TWÓRCZE

Czujesz niepewność oraz lęk w stosunku do ludzi i osób płci przeciwnej? Jesteś nieufny i stwarzasz ogromny dystans w kontaktach z ludźmi, którzy cię otaczają?

Warto żebyś wiedział, że w każdym organizmie za prawidłowe relacje międzyludzkie odpowiada czakra sakralna. Czakra ta jest odpowiedzialna również za siły twórcze i energię seksualną. To tu właśnie jest źródło naszych emocji związanych ze zmysłowością i przyjemnością, tworzeniem, rozwojem i spełnieniem.

Czytaj więcej